Sony FWD-65X80L 65"" LCD Tuner
Artikelcode FWD-65X80L
EAN-code 5013493461666
Toepassing Digital Signage
Beeldschermdiagonaal 65 "
Heeft u interesse in de aanschaf van dit product?
Uitgelichte functionaliteiten
Specificaties
Your everyday entertainment, upgraded. This is the Sony BRAVIA X80L TV.
PrimeSupport: Our professional service package
- Access to our Elite helpdesk for integrator-focused, knowledgeable technical support
-3 years standard cover , with option to extend by additional 2 years
Technische details
LED backlight-type
Direct-LED
HDCP
Ja
Beeldscherm
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie
60 Hz
Beeldscherm vorm
Flat screen
Motion interpolation technologie
Motionflow XR 200
Beeldschermdiagonaal
65 "
Resolutie
3840 x 2160 Pixels
HD type
4K Ultra HD
Kijkhoek, horizontaal
178.00 °
Kijkhoek, verticaal
178.00 °
Schermdiameter in centimeters
164.000 cm
Oorspronkelijke beeldverhouding
16:9
Display technologie
LED
LED backlight
Ja
Audio
Audio-uitgangskanalen
2.0
Automatische volumeregelaar
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Y
Geluidsmodi
Dolby Audio
Gemiddeld vermogen
20.0 W
Ingebouwde audio decoders
DTS,Dolby Atmos,DTS Digital Surround
Poorten & interfaces
Audio Return Channel (ARC)
Y
Aantal HDMI-poorten
4
Composiet video-ingang
1.00
Audio-ingang (L, R)
1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Consumer Electronics Control (CEC)
BRAVIA Sync
PC-ingang (D-Sub)
Nee
Aantal USB 2.0-poorten
2
Digitale audio, optische uitgang
Aantal RF-poorten
Common interface Plus (CI+)
Totaal aantal outputs
4
HDMI poorten
Gewicht en omvang
Gewicht (zonder voet)
21700.00 kg
Breedte van de standaard
1219.00 cm
Breedte ( zonder voet )
Diepte ( zonder voet )
72.0 cm
Hoogte (zonder voet )
Breedte apparaat (met standaard)
1452.00 mm
Diepte apparaat (met standaard)
336.00 mm
Hoogte apparaat (met standaard)
908.00 mm
Breedte verpakking
1574 mm
Diepte verpakking
184 mm
Hoogte verpakking
958 mm
Gewicht verpakking
32000 g
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR)
F
Energie-efficiëntieschaal
A to G
Energie-efficiëntieklasse (HDR)
G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur
112 kWu
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur
155 kWu
Energiezuinige modus
Stroomverbruik (in standby)
0.50 W
AC-ingangsspanning
220 - 240 V
AC-ingangsfrequentie
50 Hz
Netwerk
Wi-Fi Direct
Bluetooth-profielen
A2DP,HID,HOGP,AVRCP,SPP
Browsen
Webbrowser
Ethernet LAN
Bluetooth
Wi-Fi-standaarden
802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth-versie
4.2
TV-tuner
Formaat digitaal signaal
DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
Soort tuner
Analog & Digital
Beheerfuncties
Aan/uit-timer
Smart modes
Photo,Cinema,Custom,Game,Vivid,Dolby Vision,Graphics,Dolby Vision Bright,Dolby Vision Dark,Standard
Elektronische TV-gids
Slaaptimer
Ergonomie
VESA-montage
Paneelmontage-interface
300 x 300 mm