• Alle producten
  • Domburg Discounts
  • Displays
  • Collaboration
  • Projection
  • Pro Audio
  • LED
  • Consumergoods
  • Control
  • Signaaldistributie
  • Bevestigings-oplossingen
  • Software
  • Players
  • Pro-AV Mount Advisor

Niveo Media Converter PoE PD

Artikelcode
NMC220PR

Heeft u interesse in de aanschaf van dit product?

Vul ons aanvraagformulier en uw wensen in en ons team gaat samen met u op zoek naar de best passende partner.

Naar het aanvraagformulier

Uitgelichte functionaliteiten
Specificaties

10/100/1000BaseTX to 1000BaseFX PoE PD Media Converter (850, MMF, SC,220/550 m)

Transceiver box format with SFP Port. Multimode OM1, OM2, OM3, or OM4 Fiber

 

Features and Benefits

  • Transceiver box format with SFP Port
  • Multimode OM1, OM2, OM3, or OM4 Fiber
  • Compliant with IEEE 802.3ab 1000BaseT
  • Compliant with IEEE802.3z 1000BaseSX/LX Gigabit Ethernet
  • OM1 Fiber to 220m, OM2-4 Fiber to 550m
  • Supports Full Duplex Auto negotiation mode for Fiber port
  • Front panel diagnostic LED indications
  • Dip Switchs: Fiber (auto/manual), LLR (Enable/Disable)
  • Power Over Ethernet (PoE) Powered

Applications

  • Network Extension without a switch over fiber
  • Small to medium networking environments
  • LAN 1000/10GBase infrastructure
Er zijn geen specificaties bekend.